30 Günde Kilo Ver

Kolay Kilo Verme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8,03 MB
  • Version 1.07
  • Dil Türkçe
  • Firma Simple Design Ltd.
30 Günde Kilo Ver, hızlı ve güvenli biçimde kilo vermeniz için tasarlanmıştır.
Uygulama sadece sistematik egzersizleri değil ayrıca yüzlerce diyeti bulabilirsiniz. Sağlık ve zindeliğinizi geliştirmeye yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Programa sadık kalın vücudunuzu istediğiniz güzelliğe kavuşturun. Uygulamayı doğru bir biçimde kullanmaya devam ettiğiniz sizde vücudunuzdaki oluşan farkları kolayca gözlemleyebileceksiniz. 
 
Uygulamada başlangıç seviyesinden profesyonel egzersizlere kadar bir çok egzersizleri uygulayarak vücudunuzu istediğiniz şekle getirerek sağlıklı bir biçimde kilo verebilirsiniz. Animasyon ve görüntülü rehber sayesinde egzersizleri doğru yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Ekipmana gerek olmadığından egzersizlerinizi ister evde ister dışarıda istediğiniz yerde kolayca yapabilirsiniz. 
Kilo kaybı ilerlemenizi grafiklerde izleyebilir ve kalorilerinizi net biçimde sayabilirsiniz. Ayrıca kendinizi teşvik etmek için hedefler belirleyebilirsiniz. Egzersiz yoğunluğu adım adım arttıkça, vücudunuzun adapte olabilmesi için üç günde bir ara vermeyi unutmayın.

Özellikler

- Kilo kaybı ilerlemesini izleyin
- Yakılan kalorileri izleyin
- Yüzlerce düşük kalorili diyet
- Animasyonlar ve görüntülü rehber
- Çeşitli egzersizler
- Egzersiz yoğunluğunu aşama aşama artırır
 

 

Daha Fazla Göster
30 Günde Kilo Ver indir
DİĞER SÜRÜMLER